Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Garzyn - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

229 000 zł2 800 m² 81,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 687 m położona w miejscowości Garzyn. Działka objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem mu Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Gajowa

Zaborowo,Leszno(Garzyn + 14 km)

994 000 zł4 193 m² 237,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu oferta tylko U nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż działka budowlana, mieszkaniowo-usługowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Sułków

Sułków(Garzyn + 21 km)

125 000 zł1 049 m² 119,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m położona w spokojnej miejscowości Sułów, gmina Góra. Nieruchomość usytuowana jest na uboczu wsi, bezpośrednio pod lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Śmigiel

Śmigiel(Garzyn + 25 km)

480 000 zł5 000 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy pozwalającymi na postawienie 4 domów jednorodzinnych oraz drogi wewnętrznej, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krajewice

Krajewice(Garzyn + 17 km)

450 000 zł2 068 m² 217,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia. Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Błociszewo

Błociszewo(Garzyn + 25 km)

55 000 zł962 m² 57,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ze stawem hodowlanym położona w miejscowości Błociszewo, bezpośrednio przy trasie pomiędzy Błociszewem a Śremem. Podstawowe informacje: powierzchnia działki: 962.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 264 m² 403,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną w Lesznie na Gronowie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka o kształcie prostokąta ma powierzchnię 1264 m2. Szerokość działki: 21m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nowy Lubosz

Nowy Lubosz(Garzyn + 25 km)

246 000 zł674 m² 364,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 674 m , położoną przy ul. Ogrodowej w Nowym Luboszu k. Kościana. Działka znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zgliniec

Zgliniec(Garzyn + 13 km)

339 105 zł1 739 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w Zglińcu - kameralna wieś nad wodą w bezpośrednim sąsiedztwie stawów hodowlanych, kanałów, licznych jezior oraz lasu; do Osiecznej - ok. 9 km, do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 432 m² 138,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, w którym poranek zaczynasz od ciszy, zieleni i śpiewu ptaków, a jednocześnie w kilka minut jesteś w centrum miasta. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Gołanice(Garzyn + 24 km)

280 000 zł3 073 m² 91,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! Nowa atrakcyjna cena. Działka o pow. 3073 m2 Gołanice - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij